Prodej betonu

Dodáváme všechny druhy čerstvých betonových směsí dle ČSN EN 206-1 včetně polosuchých směsí betonu ve špičkové kvalitě za bezkonkurenční ceny! Tyto prodáváme za pevnou konečnou cenu bez dalších příplatků, a dopravíme Vám ji na Vámi určené místo včetně čerpání SCHWING 28m ramenem. V současné době probíhá akce čerpání betonu a doprava do 30 km ZDARMA!

Pro objednávky betonu volejte na tel.: 736 78 58 78

Akce a množstevní slevy platí při odběru betonu od 9 m3. Minimální termín pro objednání betonu je 3 dny předem, dodavatel si vyhrazuje právo změnit bezplatně 1x termín dodávky. Dodavatel si vyhrazuje právo u množstevních slev v případě nedodržení objednaného množství účtovat dodávku dle platného ceníku.

Beton vyrábíme v naší moderní (uvedena do provozu říjen 2004) kontinentální horizontální betonárně s míchačkou, která je součástí naší linky na výrobu betonových pažnic v Ostravě-Muglinově.

Zde si stáhněte aktuální ceník betonu od NOGA s.r.o. ve formátu pdf.
Průvodce novou betonářskou normou ČSN EN 206-1 si můžete zobrazit kliknutím zde.

 

prodej betonu

Co je to vlastně beton?

Beton se často označuje jako umělý kámen. Vznikne smícháním cementu, hrubého a drobného kameniva, vody, příměsi a přísad. Smícháním cementu s vodou se nastartuje chemická reakce – hydratace. Beton poté postupně tuhne a tvrdne.

Výhodou betonu je dobrá tvarovatelnost, odpovídající použitému bednění, a možnost recyklace. Proto je beton vhodný pro různá použití v pozemním i inženýrském stavitelství, ale i v drobném stavebnictví, i když třeba pouze jako základ pro stavbu, uskutečňovanou ze zcela odlišných stavebních hmot.

Beton je pevný a trvanlivý. Zpravidla se používá v kombinaci s výztuží různého druhu. Beton bez výztuže, tak zvaný prostý beton, odolává dobře namáhání v tlaku, vyztužený beton navíc ještě i v tahu. Vyztužený beton je někdy v literatuře nazýván spřaženým stavivem.

Beton se v průběhu užívání stal pojmem odolnosti. Aby skutečně splňoval požadavky na něj kladené, musí být čerstvý beton vyráběn ve stále stejné jakosti. Toho lze nejlépe dosáhnout výrobou ve specializovaných velkovýrobnách čerstvého betonu, odbornou přepravou čerstvého betonu a jeho odborným ukládáním podle platných norem.

 

Reference dodávek betonu

Prohlédněte si stručnou fotogalerii vybraných dodávek betonu (klikněte na náhled):